Czy dla uzyskania efektu pięknych, jędrnych ust na pewno potrzebujemy inwazyjnych zabiegów?

     Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat obserwuje się znaczący rozwój technik powiększania ust – kiedy nieinwazyjne metody, takie jest optyczne powiększanie przy użyciu szminki czy błyszczyków z drobinami pobudzającymi ukrwienie ust nie przynoszą oczekiwanych efektów, kobiety (a także mężczyźni!) na całym świecie poddają się najrozmaitszym zabiegom, mającym na celu wykreowanie im nowych, wymarzonych, pełnych ust. Z drugiej strony jest równie liczna grupa osób, które marzą o zmniejszeniu zbyt dużych warg – chirurdzy plastyczni z całego świata mogą sprostać również tym wymaganiom, proponując swoim pacjentom szereg różnych metod zmniejszających wargi. Niezależnie jednak od metody i rodzaju zabiegu, po każdym z nich warto zadbać o przywrócenie sprawności warg i prawidłowego ich napięcia. Po ustąpieniu pozabiegowego obrzęku warto zacząć trening ust, aby mieć pewność, iż po zabiegu będą one nie tylko piękne z zewnątrz, ale również zadbane od środka – prawidłowe napięcie mięśni występujących w okolicy ust może w znacznym stopniu poprawić ich jędrność i wygląd, a także zapewnić sprawność i dobrą kondycję ust na lata!

     Niezastąpionym urządzeniem po zabiegu korekty ust wydaje się być zatem Facial Flex, czyli narzędzie o potwierdzonej badaniami skuteczności, które nie tylko kształci szeroki wachlarz mięśni wokół szpary ust, brody, a nawet szyi, ale również zapewnia elastyczność tkanki skórnej! Dzięki różnym grubościom gumek oporowych można bez problemu dostosować odpowiednią dla siebie siłę nacisku warg, pasującą do aktualnych potrzeb twoich ust. Alternatywą dla Facial Flexa moża być równie skuteczny Face Former, który dodatkowo niesie za sobą kilka innych korzyści i zastosowań – potwierdzone jest, że Face Former redukuje chrapanie, wpływa na efektywność snu i zwiększa wydolność oddechową!

     Nie ma na co czekać, sprawne usta to wspaniała inwestycja na przyszłość, a nawet jeżeli nie planujesz żadnego zabiegu korygującego – czy kilka minut dziennie ćwiczeń z jednym z tych urządzeń to naprawdę wysoka cena za piękne, ujędrnione i cieszące się dobrą funkcjonalnością usta? Na to pytanie chyba znamy odpowiedź ;)