Lippbrator

Dla pacjentów w trakcie rehabilitacji, którym wskazany jest regularny trening mięśni twarzy oraz dla tych, którzy cierpią na dystrofię i niskie napięcie okołotwarzowe polecamy Lippbrator. To innowacyjne urządzenie funkcjonujące jako wibrator do twarzy, którego przeznaczeniem jest rehabilitacja oraz terapia logopedyczna zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wytwarzane przez niego wibracje stymulują głębokie mięśnie twarzoczaszki, szczególnie mocno działając na wargi i policzki.

Lippbrator wykonany jest z przyjaznego alergikom silikonu i zawiera silniczek na baterie, będący źródłem drgań. Świetnie nadaje się do codziennego treningu mięśni twarzy również poza domem ze względu na swój mały rozmiar, łatwość w obsłudze i możliwość mycia za pomocą szczoteczki i pasty do zębów. Urządzenie posiada funkcję dostosowania częstotliwości drgań, która działa na trzech poziomach mocy.

Lippbrator - wibrator logopedyczny do treningu mięśni twarzy

Dodatkową zaletą używania logopedycznego wibratora jest pozytywne działanie na fizjonomię (zachowanie kształtności). Ma on również właściwości pielęgnujące skórę, która dzięki masażowi staje się bardziej gładka i napięta. Lippbrator polecany jest zatem nie tylko osobom rehabilitowanym, ale również tym, którym zależy na poprawie wyglądu skóry w obszarze dookoła warg.