Face Former

Face Former – zwiększ sprawność aparatu mowy i przeciwdziałaj zmarszczkom

Trening mięśni twarzy poprawi kondycję skóry

W codziennej pielęgnacji, aby skóra była jędrna, gładka i napięta używa się wielu kosmetyków (żele myjące, kremy, sera witaminowe). Warto wiedzieć, że to nie jedyny sposób na zadbanie o promienny wygląd, dobry stan cery i zmniejszenie tempa powstawania zmarszczek.

Face Former - przyrząd do ćwiczenia mięśni twarzy wokół ust

Przyrząd do ćwiczenia mięśni ust i twarzy

Proponujemy innowacyjny przyrząd Face Former, którego przeznaczeniem jest ćwiczenie mięśni twarzy wokół ust. To narzędzie do masażu znajduje zastosowanie nie tylko w terapii logopedycznej w celu zwiększania sprawności aparatu mowy, ale również doskonale pomaga przeciwdziałać zmarszczkom.

Szereg pozytywnych efektów treningu twarzy z przyrządem Face Former

Efektem działania Face Former jest nie tylko gładka i jędrna skóra twarzy, bowiem urządzenie stosowane również podczas snu koryguje układ zębów i języka. Tym samym pomaga w polepszeniu jego jakości eliminując również problem chrapania. Dodatkowo, twórcy tego przyrządu przypisują mu pozytywny wpływ na funkcjonowanie mózgu. Twierdzą, że stymuluje on nerwy czaszkowe, dobrze działa na aktywność motoryczną, pobudza metabolizm.

Jak ćwiczyć twarz wykorzystując Face Former?

Face Former umieszcza się w jamie ustnej, przed zębami, z podłużną częścią wystającą poza usta. Szyja korzystającego z narzędzia do masażu powinna być wyprostowana, a głowa ustawiona pod kątem prostym. Skuteczne ćwiczenie mięśni twarzy polega na zaciskaniu ust na wystającym elemencie przyrządu, tak by dobrze napiąć skórę. Po treningu urządzenie myje się pod bieżącą wodą za pomocą szczoteczki do zębów. Zalecany czas ćwiczenia mięśni z tym wyjątkowym narzędziem do masażu to około sześć miesięcy, a pierwsze efekty zauważalne są już po kilku dniach użytkowania.

Zakup Face Former i rozpocznij pracę z Twarzą już dziś!