NASZA MISJA...

Firma PJtherapeutic powstała w 2006 roku, niejako w reakcji na ówczesny brak pomocy do terapii twarzy. Logopedzi – profesjonaliści zajmujący się funkcjonowaniem tej części ciała w zasadzie ograniczali się do ćwiczeń fonologicznych…

KOLUMBOWIE LOGOPEDII

Pierwsze amerykańskie masażery do profesjonalnych zastosowań w obrębie twarzy u dzieci i dorosłych -Z-viby - były odkryciem niezwykłym, późniejsze tubki i bloczki żuchwowe firmy TALK TOOLS, narzędzia do pionizacji i lateralizacji czy wibratory z gąbkowymi szpatułkami toothette powoli otwierały oczy naszym fizjoterapeutom i logopedom na wielozmysłowe programy terapeutyczne. Prawie 15 lat temu byliśmy jak Kolumbowie... A po szkoleniach z Amerykanami wiemy więcej!

DZISIAJ
Dzisiaj mamy za sobą tłumaczenie kilkudziesięciu instrukcji, rejestrację wielu wyrobów medycznych, podręcznik z zakresu logopedii i niezwykłe warsztaty ze specjalistami z USA z dziedziny apraksji i terapii twarzowej dzieci oraz Pacjentów dorosłych.
Dzisiaj proponujemy Państwu wybór około 500 narzędzi do kształcenia rozmaitych funkcji związanych z mową i karmieniem.

FUNKCJONOWANIE MIĘŚNIA WPŁYWA NA KONDYCJĘ SKÓRY

Ale przecież trening twarzy, jaki proponujemy, nie ogranicza się jedynie do odzyskiwania i kształtowania funkcji neuromuskularnych, ale również do poprawy kondycji skóry. I ten fakt jest stwierdzeniem klinicznym. Stąd też wiele naszych narzędzi znajduje, co oczywiste, zastosowanie w medycynie estetycznej!
Niektóre z naszych narzędzi zdobywają nagrody właśnie w dziedzinie kosmetologii, jak Facial Flex, który potrafi przywrócić skórze 32, 5% elastyczności, z kolei częściowo stosowany w nocy Face Former, przywracając funkcje prawidłowego oddychania przez nos i napięcia w obszarze warg, zapewnia zdrowy sen. Jeśli do repertuaru narzędzi z zakresu fitness dodać masażery – a jak wiadomo można dzięki nim podnosić napięcie mięśni mimicznych, docierać głęboko do warstw skóry z wybraną substancją odżywczą i wreszcie- usuwać zmęczenie, zaczynamy rozumieć, że facial fitness może być i dostępny i przyjemny, na pewno – skuteczny.
Wysyłają nam swe produkty najwięksi producenci, współpracujemy ekskluzywnie z najbardziej cenionymi specjalistami na świecie.
Fitness, zwłaszcza twarzowy, jest trendy moi Państwo!

Z życzeniami sukcesów w dziedzinie piękna!

- Piotrek Jaworski, logopeda, terapeuta Oral Placement Therapy, wykładowca

Piotrek Jaworski