Zostań naszym PARTNEREM!

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim programie składającym się z części badawczej i sprzedażowej.

Krótko o FIRMIE

PJtherapeutic jest przedstawicielem kilku firm produkujących narzędzia kosmetologiczne, są to wyroby medyczne albo dedykowane do ćwiczeń mięśni twarzy, wygładzania zmarszczek i podnoszenia kondycji skóry również po zabiegach medycyny estetycznej albo przeznaczone do aplikacji kremów podczas zabiegów. Są to produkty w Polsce nieznane a stosowane na Zachodzie od lat, Facial Flex jest laureatem nagrody konsumenckiej we Francji!

Szukamy Partnerów do testowego programu kosmetycznego, który pozwoliłby wypromować te fantastyczne przyrządy.

KORZYŚCI  UCZESTNIKA PROGRAMU

  1. Po pierwsze, co jest niezbędne dla części badawczej, wyposażenie gabinetu w FACIAL FLEX za złotówkę (wysyłamy fakturę z info, że zapłacono gotówką) - to pierwsza część programu, można w niej wziąć udział, ale nie jest to obowiązkowe, sam produkt otrzymuje się bezwarunkowo.

CZĘŚĆ BADAWCZA PROGRAMU

Zadaniem uczestnika jest wytypować osobę w wieku od 45 lat ze zmarszczkami, wypożyczamy jej FACIAL FLEX na okres 3 m-cy, a następnie prosimy o feedback: wrażenia, zdjęcia i opinię. Osoba ta musi być obdarzona zaufaniem, aby można było mieć pewność, że stosuje FACIAL FLEX w sposób zgodny z instrukcją. Feedback ten należy przesłać na adres mailowy PJtherapeutic

Możliwość zakupu profesjonalnego masażera NOVAFON SKINOLOGY

stosowanego do:

- przygotowania skóry na zabiegi kosmetyczne;

- aplikacji kremów i serum;

- relaksacji pozabiegowej;

po wypróbowaniu (proponujemy 3 tygodniowy bezpłatny okres testu, po którym narzędzie można zwrócić)

z NOVAFON SOUND DEVICE korzysta popularna kosmetyczka z Hollywood Shani Darden; tu na video z Jessica Albą: https://www.facebook.com/watch/?v=10155759348646075

Kolejne korzyści:

CZĘŚĆ SPRZEDAŻOWA

  1. Rabat 30 % na produkty NOVAFON i FACIAL FLEX
  1. Rabat 20% na produkty LIPPBRATOR I FACE FORMER i 15% na resztę produktów.
  1. Darmowa reklama na stronie FACIAL FITNESS i fb - jako Partnera, punktu, w którym można uzyskać informacje na temat wybranych produktów do urody twarzy i zakupić je.
  1. I co najważniejsze BUDOWANIE WIARYGODNOŚCI I PRESTIŻU GABINETU - przekonania Klienta, że jest pod opieką również po zabiegu, że proponuje się mu rozwiązania na przyszłość, a tym samym nie jest nam obojętne, jak będzie wyglądał za kilka lat.  (Każdy GABINET KOSMETYCZNY i tak prowadzi  w stosunku do swoich Klientów usługi doradcze, konsultuje wygląd Klientów, udziela wskazówek - uczestnictwo w PROGRAMIE sprawia, że standard wizyty ulega rozszerzeniu).

Są dwa sposoby ROZLICZANIA:

  1. Partner sprzedaje zamówiony w PJtherapeutic towar bezpośrednio z kodem rabatowym przez stronę mailowo lub telefonicznie - cena u Partnera może być wyższa lub niższa niż u nas.
  1. Partner odsyła do PJtherapeutic Klienta z kodem rabatowym, który Klient musi wykorzystać podczas zamówienia przez stronę www.facial-fitness.pl - dostaje wtedy zniżkę 5%, prowizję PARTNERA (pomniejszoną o te 5% , wykazaną w punkcie KORZYŚCI) płacimy w cyklu miesięcznym lub kwartalnym na podstawie UMOWY.

PARTNER na swoją prowizję wystawi rachunek lub fakturę.

NA KONIEC

Żadnych  ukrytych obowiązków, ponad te, które i tak PARTNER wykonuje w stosunku do swoich Klientów, a nasze produkty są fantastyczne- skuteczne i bezpieczne!

Funkcjonowanie programu opiera się o całkowitą dobrowolność, a PJtherapeutic dzieli się marżą, aby promować produkt  i sprzedawać więcej.

KAŻDY ZYSKUJE!

Klient – dostępem do świetnych produktów z lepszą ceną.

Partner – finansowo i prestiżowo.

PJtherapeutic – rozwijaniem marketingu.

Weź udział w programie – skontaktuj się

        mailowo: pjtherapeutic2@gmail.com, lub telefonicznie: 797171989